Vés al contingut (premeu Retorn)

Persones

Personal Acadèmic i Investigador

Josep Amat Catedràtic emèrit josep.amat (at) upc.edu UPC
Joan Aranda Professor Titular joan.aranda (at) upc.edu UPC
Toni Benedico Professor Associat toni.benedico (at) upc.edu UPC
Alícia Casals Catedràtica alicia.casals (at) upc.edu IBEC-UPC
Josep Fernández Professor Titular josep.fernandez (at) upc.edu UPC
Manel Frigola Professor Titular manel.frigola (at) upc.edu UPC
Enric X. Martín Professor Col·laborador enric.xavier.martin (at) upc.edu UPC
Antonio B. Martínez Professor Titular antonio.b.martinez (at) upc.edu UPC
Carlos Morata Professor Associat carlos.morata (at) upc.edu UPC
Luis M. Muñoz Professor Col·laborador luis.miguel.munoz (at) upc.edu UPC
Manuel Vinagre Professor Associat manuel.vinagre (at) upc.edu UPC



Personal de Suport a la Recerca

  • Oriol Escoté
  • Tomàs Pieras
  • Alejandro Veiga

 

Doctorands

  • Maria Farahi
  • Martina Finocchiaro
  • Marien Cristina Narvaez
  • Narcís Sayols



Post Doctorat

  • Albert Hernansanz



Estudiants